Розпорядження міського голови №114 від 21 листопада 2022 року / Про відзначення Дня пам’яті жертв голодоморів
З метою забезпечення належної організації та проведення заходів у зв’язку з Днем пам’яті жертв голодоморів (26 листопада 2022 року), гідного вшанування пам’яті жертв вчиненого комуністичним тоталітарним режимом геноциду Українського народу – Голодомору 1932 – 1933 років, голодоморів 1921 – 1922, 1946 – 1947 років в Україні, згідно з указом Президента України № 1310/98 від 26 листопада 1998 року “Про встановлення Дня пам’яті жертв голодоморів” керуючись п. 20, ч. 4 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:
- Забезпечити організацію та проведення покладання квітів до пам’ятника жертвам Голодомору 1932-1933 роківз нагоди Дня пам’яті жертв голодоморів.
- Директору КП «Благоустрій-Вишгород» Вишгородської міської ради Пільгуну В.С. вжити додаткові заходи щодо відзначення Дня пам’яті жертв голодоморів по приведенню території місця покладання квітів біля пам’ятника жертвам Голодомору 1932-1933 років в належний санітарний стан, організувати прибирання та вивіз сміття після завершення.
- Повідомити місцеві ЗМІ щодо проведення заходу.
- Контроль за виконання даного розпорядження покласти на секретаря міської ради Мельник М.Г.
Міський голова Олексій МОМОТ
