До уваги жителів!!!

До уваги жителів!!!

     20 вересня 2023 року на території Вишгородської міської територіальної громади відбудуться командно-штабні навчання з практичним відпрацюванням заходів захисту населення у разі загрози і виникнення надзвичайних ситуацій.

     Метою навчань є відпрацювання злагодженості, оперативності у роботі та взаємодії між органами управління і силами цивільного захисту під час організації, здійснення та всебічного забезпечення заходів із захисту населення і територій у разі загрози і виникнення надзвичайних ситуацій, реагування на них та ліквідації їх наслідків  у мирний час та особливий період.

     Прохання зберігати спокій та не панікувати!

Vitalik

Перейти до вмісту