До уваги жителів!!!

20 вересня 2023 року на території Вишгородської міської територіальної громади відбудуться командно-штабні навчання з практичним відпрацюванням заходів захисту населення у разі загрози і виникнення надзвичайних ситуацій.
Метою навчань є відпрацювання злагодженості, оперативності у роботі та взаємодії між органами управління і силами цивільного захисту під час організації, здійснення та всебічного забезпечення заходів із захисту населення і територій у разі загрози і виникнення надзвичайних ситуацій, реагування на них та ліквідації їх наслідків у мирний час та особливий період.
Прохання зберігати спокій та не панікувати!
