Розпорядження міського голови №129 від 31 серпня 2023 року / Про організацію навчання за дистанційною формою для учнів, які виїхали за межі Вишгородської територіальної громади внаслідок повномасштабного вторгнення російської федерації
Відповідно до законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту», «Про правовий режим воєнного стану», пункту 4.8. Рекомендацій слухань у Комітеті Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій на тему «Освітні втрати й освітні розриви на рівні загальної середньої освіти: вимірювання та механізми подолання», затверджених Рішенням Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій, протокол №122 від 07.06.2023р., наказів Міністерства освіти і науки України «Деякі питання організації дистанційного навчання» №1115 від 08.09.2020 р.(зареєстровано в Міністерстві юстиції України 28 вересня 2020 р. за №941/35224), «Про затвердження Типової освітньої програми для навчання дітей, які виїхали з України внаслідок повномасштабного вторгнення російської федерації і здобувають освіту одночасно в закладах освіти країни перебування та України» №1014 від 18.08.2023р., з метою забезпечення здобуття освіти учнями, які виїхали за межі Вишгородської територіальної громади внаслідок повномасштабного вторгнення російської федерації відповідно до Державного стандарту базової та повної загальної середньої освіти:
- Організувати на базі Технічного ліцею НТУУ «КПІ» Вишгородської міської ради класи з дистанційної формою навчання за рівнем стандарту, відповідно до Положення про дистанційну форму здобуття повної загальної середньої освіти для учнів закладів загальної середньої освіти Вишгородської територіальної громади, які виїхали за межі громади внаслідок повномасштабного вторгнення російської федерації, незалежно від території обслуговування.
- Технічному ліцею НТУУ «КПІ» Вишгородської міської ради розробити і затвердити освітню програму для класів за дистанційною формою навчання відповідно до Державного стандарту базової та повної загальної середньої освіти.
- Технічному ліцею НТУУ «КПІ» Вишгородської міської ради організувати систему роботи з надання послуг за дистанційною формою навчання.
- Соціально-гуманітарному управлінню Вишгородської міської ради запланувати додаткові кошти з місцевого бюджету на заробітну плату педагогічних працівників, які здійснюватимуть роботу в дистанційних класах.
- Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на Соціально-гуманітарне управління Вишгородської міської ради.
Т.в.о. міського голови Марина МЕЛЬНИК
