Розпорядження міського голови №165 від 7 листопада 2023 року / Про нагородження подяками

Розпорядження міського голови №165 від 7 листопада 2023 року / Про нагородження подяками

     Керуючись п. 20, ч. 4 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи лист директора ВМБК «Енергетик» Лесі Свистун, подяками Вишгородської міської ради за особистий внесок у розвиток культури, відродження національних традицій та з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва.

НАГОРОДИТИ:

  1. ПІНЧУК ОЛЬГУ СЕРГІЇВНУ – директора комунального закладу культури Вишгородського танцювального колективу «КЛЕРИКО»;
  2. ТУРОВСЬКОГО ВІКТОРА ОЛЕКСАНДРОВИЧА – головного хормейстера Вишгородського міського будинку культури «ЕНЕРГЕТИК»;
  3. ДУДАРЯ МИКОЛИ МИКОЛАЙОВИЧА – художнього керівника Вишгородського міського будинку культури «ЕНЕРГЕТИК»;
  4. ВОЛКОВА ДМИТРА ІГОРОВИЧА – керівника студії бального танцю «Diamond» Вишгородського міського будинку культури «ЕНЕРГЕТИК».

Міський голова                                                                        Олексій МОМОТ


Vitalik

Перейти до вмісту