Розпорядження міського голови №135 від 12 вересня 2024 року / Про нагородження подяками з нагоди Дня міста
Керуючись п. 20 ч. 4 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до Положення про заохочувальні відзнаки Вишгородського міського голови, затвердженого рішенням Вишгородської міської ради від 30.04.2021 року №12/7 (зі змінами), враховуючи звернення Першого заступника міського голови Ростислава Кириченка від 11.09.2024 року вх. № 02-09/546, за плідну працю, самовіддані дії, активну громадянську позицію, добрі справи, наміри і починання, спрямовані на розвиток громади та з нагоди Дня міста, оголосити подяки Вишгородського міського голови:
- САМІЙЛЕНКО НАТАЛІЇ ПЕТРІВНІ;
- АНОХІНУ ДМИТРУ ПЕТРОВИЧУ;
- СТОРОЖИЦЬКІЙ ОЛЕСІ ВАСИЛІВНІ;
- РАЧОК НАТАЛІЇ МИКОЛАЇВНІ;
- ФІЛІМОНОВІЙ НАТАЛІЇ МИКОЛАЇВНІ;
- ЗІБРОВУ ВАДИМУ ВОЛОДИМИРОВИЧУ;
- НАГОРНОМУ ВОЛОДИМИРУ ГРИГОРОВИЧУ;
- КОВТУНЕНКУ МИКОЛІ ЮРІЙОВИЧУ
Міський голова Олексій МОМОТ
