Розпорядження міського голови №135 від 12 вересня 2024 року / Про нагородження подяками з нагоди Дня міста

Розпорядження міського голови №135 від 12 вересня 2024 року / Про нагородження подяками з нагоди Дня міста

     Керуючись п. 20 ч. 4 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до Положення про заохочувальні відзнаки Вишгородського міського голови, затвердженого рішенням Вишгородської міської ради від 30.04.2021 року №12/7 (зі змінами), враховуючи звернення Першого заступника міського голови Ростислава Кириченка від 11.09.2024 року вх. № 02-09/546, за плідну працю, самовіддані дії, активну громадянську позицію, добрі справи, наміри і починання, спрямовані на розвиток громади та з нагоди Дня міста, оголосити подяки Вишгородського міського голови:

  1. САМІЙЛЕНКО НАТАЛІЇ ПЕТРІВНІ;
  2. АНОХІНУ ДМИТРУ ПЕТРОВИЧУ;
  3. СТОРОЖИЦЬКІЙ ОЛЕСІ ВАСИЛІВНІ;
  4. РАЧОК НАТАЛІЇ МИКОЛАЇВНІ;
  5. ФІЛІМОНОВІЙ НАТАЛІЇ МИКОЛАЇВНІ;
  6. ЗІБРОВУ ВАДИМУ ВОЛОДИМИРОВИЧУ;
  7. НАГОРНОМУ ВОЛОДИМИРУ ГРИГОРОВИЧУ;
  8. КОВТУНЕНКУ МИКОЛІ ЮРІЙОВИЧУ

 

Міський голова                                                                        Олексій МОМОТ


Vitalik

Перейти до вмісту