Розпорядження міського голови №147 від 13 серпня 2025 року / Про нагородження подяками членів команди загону швидкого реагування Товариства Червоного Хреста України Київської області

Розпорядження міського голови №147 від 13 серпня 2025 року / Про нагородження подяками членів команди загону швидкого реагування Товариства Червоного Хреста України Київської області

     Керуючись п. 20, ч. 4 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до Положення про заохочувальні відзнаки Вишгородського міського голови, затвердженого рішенням Вишгородської міської ради від 30.09.2021 року № 12/7 (зі змінами), враховуючи  лист голови  Вишгородської РО ТЧХУ Ліни Гагули від 11.08.2025 року вх. № 02-13/4784 щодо нагородження подяками членів команди загону швидкого реагування Вишгородської районної організації Товариства Червоного Хреста за високу професійну підготовку, злагодженість дій, відданість справі, вагомий внесок у розвиток і популяризацію діяльності загону та перемогу команди загону швидкого реагування Товариства Червоного Хреста України Київської області на всеукраїнських змаганнях:

  1. Оголосити подяки Вишгородського міського голови:

1.1. ПАНІЧЕВІЙ ВІКТОРІЇ МИКОЛАЇВНІ;                                 

1.2. КИРИЦІ НАТАЛІЇ СЕРГІЇВНІ;

1.3. КУЧЕРЕНКУ ОЛЕГУ ВОЛОДИМИРОВИЧУ;    

1.4. ГОРДІЄНКУ БОГДАНУ МИКОЛАЙОВИЧУ;

1.5. командиру загону швидкого реагування ВАРАВІ ЄВГЕНУ ДЕНИСОВИЧУ.           

  1. Соціально-гуманітарному управлінню Вишгородської міської ради забезпечити відділ культури, молоді, спорту, туризму та міжнародних відносин рамками та бланками подяк для нагородження.
  2. Контроль за виконання розпорядження покласти на секретаря Вишгородської міської ради Спірідонову М.Г.

 

Міський голова                                                                        Олексій МОМОТ


Vitalik

Перейти до вмісту