Комунальне підприємство “Управляюча компанія” Вишгородської міської ради

Комунальне підприємство «Управляюча компанія» Вишгородської міської ради  створене шляхом виділу з комунального підприємства житлового і комунального господарства Вишгородської міської ради на підставі рішення Вишгородської міської ради №8/60 від 25 березня 2016 року.

Підприємство створене з метою забезпечення ефективного управління, належного утримання житлового та нежитлового фонду міста Вишгорода, утримання прибудинкових територій, об’єктів благоустрою та отримання прибутку.

Директор – Макарицька Ольга Леонідівна

Адреса: 07300, м. Вишгород, вул. Кургузова, 9а.

Телефон: (04596) 54-885, факс: (044) 391-14-18

E-mail: geo_vishgorod@ukr.net

Вишгородське МКП «Водоканал» – це спеціалізоване підприємство, яке надає послуги з водопостачання та водовідведення населенню, підприємствам та установам м. Вишгорода.

Вишгородське міське комунальне підприємство «Водоканал»  створене за рішенням  Вишгородської міської ради №10/1 від 20.11.2003 року шляхом реорганізації Вишгородського районного  комбінату комунальних підприємств і передане у комунальну власність територіальної громади м. Вишгород за рішенням Вишгородської районної ради №101/3-10ХХІ/7 від 23.10.2003р. З метою  виконання завдань, які стоять перед підприємством, ВМКП «Водоканал»:

– проводить добування води з артезіанських свердловин та надає послуги з водопостачання споживачам міста;

– проводить експлуатацію та ремонт водопровідної мережі і споруд на ній;

– проводить прийом та перекачку каналізаційних стоків;

– проводить експлуатацію та ремонт каналізаційної мережі і споруд на ній.

Адреса:  07300, Київська обл., м. Вишгород, вул. Набережна, 8-а.

Директор: Чебан Георгій Васильович

Телефон, факс: +38(04596) 23-354, (044) 579-20-74

Телефон диспетчера: +38(04596) 22-722 – цілодобово

E-mail: vmkp@i.ua

Графік роботи: пн.- чт. з 8-00 до 17-00, пт.: з 8-00 до 16-00, сб.-нд.: вихідні дні

Обідня перерва: з 12-00 до 13-00

Приймальні дні відділу обліку (розрахунки з населенням): вт., ср з 8-00 до 17-00, пт.: з 8-00 до 16 00, з 1 по 5 число кожного місяця – звітний період (неприймальні дні)

Комунальне підприємство «Координаційний центр з будівництва та земельних питань Вишгородської міської ради» створено у 1995 році.

     У 2010 році відповідно до рішення Вишгородської міської ради № 262 від 23.09.2010р. комунальному підприємству були надані повноваження, щодо контролю виконання, утримування та корегування Генерального плану розвитку міста Вишгород. Також на комунальне підприємство «Координаційний центр з будівництва та земельних питань Вишгородської міської ради» відповідно до статуту покладені наступні завдання:
– Інвестиційна діяльність;
– Виробничо-господарська діяльність;
– Організаційне забезпечення виконання програм та завдань по розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста;
Виконання функцій замовника по розвитку інвестиційних та власних проектів будівництва об’єктів будівництва, освіти, охорони здоров’я, зв’язку, транспорту, торгівлі, громадського харчування, комунального господарства, промисловості, культурно-побутового та іншого призначення;
– Організаційне забезпечення та практичне виконання обсягу робіт по оформленню права користування земельними ділянками на замовлення інвесторів, фізичних та юридичних осіб;
– Здійснення супроводження проектних робіт, в тому числі отримання вихідних даних на проектування, проведення тендерів на визначення виконавця проектно-кошторисної документації, розробка та погодження проектної документації, виконання експертизи проектів та затвердження проектно-кошторисної документації.

Адреса: 07300, м. Вишгород, пл. Шевченка, 1, каб. 97
Телефон: (04596) 2-38-73
E-mail:  kpbudproekt@gmail.com
Директор – Вовк Віктор Тарасович
Графік роботи: пн. – пт. з 08.00 до 17.00 год., обід: з 13.00 до 14.00 год.,
сб., нд. – вихідні
Графік особистого прийому громадян: ср. з 08.00 до 13.00

Вишгородський міський центр художньо-естетичної творчості учнівської молоді «Джерело»

Запрошує дітей віком від 4,5 до 18 років Для вас:

  • вокальні гуртки;
  • хореографічні гуртки сучасного та народного танцю, студія пластичної імпровізації;
  • артстудія;
  • гуртки «Шоу мод», «Золоті ручки» та «Народні ремесла»;
  • театральний гурток.

Телефон: (04596) 5-48-21
Адреса: 07301, Київська область, м. Вишгород, вул. Симоненка 3-а

Е-mail: dzherelo_@ukr.net

Офіційний сайт: www.v-dzherelo.com.ua

Директор центру: Кисіль Наталя Михайлівна

Основні напрямки діяльності  – розвиток масового фізкультурного руху в місті Вишгород, підготовка спортивних резервів, використання фізичної культури, як засобу духовного впливу, зміцнення здоров’я населення, національне відродження народних спортивних традицій в нових ринкових відносинах; організація заняття фізичними вправами  в спортивних секціях і командах, групах оздоровчого напрямку, в самодіяльних спортивних і фізкультурно-оздоровчих клубах, проведення видовищних спортивних заходів, спортивних свят, спартакіад та ін.

Комунальне підприємство «Управління з розвитку фізичної культури та спорту Вишгородської міської ради» створено рішенням сесії Вишгородської міської ради № 13/3 від 29 листопада 2007р. шляхом реорганізації (злиття) Вишгородської міської дитячо-юнацької спортивної тенісної школи, Вишгородського міського футбольного клубу «Чайка» та стадіону «Енергетик», з метою всебічного сприяння розвитку фізичної культури, спорту та створення необхідних умов для зміцнення здоров’я населення міста і проведення робіт з підготовки спортивного резерву і підвищення спортивної майстерності учнів КДЮСШ.

Основні напрямки діяльності  – розвиток масового фізкультурного руху в місті Вишгород, підготовка спортивних резервів, використання фізичної культури, як засобу духовного впливу, зміцнення здоров’я населення, національне відродження народних спортивних традицій в нових ринкових відносинах; організація заняття фізичними вправами  в спортивних секціях і командах, групах оздоровчого напрямку, в самодіяльних спортивних і фізкультурно-оздоровчих клубах, проведення видовищних спортивних заходів, спортивних свят, спартакіад та інш.

Адреса: 07300, Київська область, м. Вишгород, вул. Шолуденко, 12

Телефон: (04596) 5-37-87

E-mail: VMR_sport@ukr.net

Директор: Баланюк Олександр Іванович

Графік роботи: пн.-пт. з 8-00 до 17-00 год.

Особистий прийом громадян проводиться щоденно.

Оркестр—студія «ВОДОГРАЙ» є лауреатом районних, обласних і всеукраїнських фестивалів духової музики; дипломант фестивалів «Київські каштани», «Київ Травневий», «Таврійські сурми», «Межигірський фестиваль» має звання зразково-аматорського дитячого оркестру та «Заслуженого оркестру козацтва України».

Вишгородський міський дитячо-юнацький духовий оркестр-студія «Водограй»

Створений 10.09.1996 року, рішенням сесії міської ради і являється бюджетною організацією. Оркестр—студія «ВОДОГРАЙ» є лауреатом районних, обласних і всеукраїнських фестивалів духової музики; дипломант фестивалів «Київскькі каштани», «Київ Травневий», «Таврійські сурми», «Межигірський фестиваль» має звання зразково-аматорського дитячого оркестру та «Заслуженого оркестру козацтва України».

Оркестр з літа 1997 року виступає за кордоном, де об’єднує  благодійні концерти з туристичними програмами. В 1997—1998 р.р. оркестр їздив у Німеччину, де брав участь у фестивалях, та давав концерти в містах Гембах, Касел, Дюссельдорф та інших містах Південної Тюрінгії. В 1999 році по запрошенню Української діаспори в Польші оркестр їздив до міста Перемишля, де виступав на річниці пам’яті павших в бою українських стрілків в 1918р. В 1999р. а також у 2009 р. по запрошенню міст-побратимів Вишгорода м. Санс (Франція) і м. Льорах (Німеччина) оркестр давав концерти і брав участь в культурно масових громадських заходах міст, а також в м. Базанвіль провінції Бургундія та відвідував м. Париж. Оркестр може виступати не тільки в концертних залах а й на відкритих майданчиках, парадах виконуючи стройовий репертуар і дефіле. Одною з особливостей оркестру-студії є безкоштовне навчання дітей, надання інструментів та концертних костюмів.

Напрямки діяльності:

а) навчання дітей грі на духових інструментах та здійснення навчально-підготовчої   діяльності дітей для гри в духовому оркестрі.

б) підготовка та показ концертних програм для пропагування, розвитку та збереження кращих зразків музичного мистецтва України, кращих музичних творів світової культури для розвитку високого культурно-естетичного рівня та національної свідомості населення.

в) участь у міських, районних, обласних, національних та міжнародних конкурсах, фестивалях та інших заходах.

Оркестр проводить навчально-виховну роботу протягом календарного року, в тому числі у канікулярні та вихідні дні, що пов’язано зі специфікою роботи духового оркестру.

Адреса: 07300, Київська  обл., м. Вишгород, пр. Івана Мазепи, 7б.

Телефон: (04596) 3-26-68

E-mail: vodograi-studio@ukr.net

Директор-художній керівник – Тищенко Наталія Миколаївна

Графік роботи: пн.-пт. з 14 до 19 год. В суботу та канікулярні дні з 10 до 14 год.

Особистий прийом громадян:  пн.-пт. з 14 до 19 год.

Міський комунальний заклад культури “Танцювальний колектив “Клерико”

Оголошує  набір дітей віком від 3 до 14 років,які мріють навчитися мистецтву танцю. “Клерико” професійний колектив, який вже протягом 20 років готує справжніх чемпіонів не тільки України , а і Європи!!!!

Заняття тричі на тиждень. Звертатися за тел.: (066) 264-27-48, (093) 570-86-52. Директор-художній керівник Ольга Пінчук.

Комунальне підприємство «Благоустрій-Вишгород» Вишгородської міської ради

Комунальне підприємство «Благоустрій-Вишгород» Вишгородської міської ради створене шляхом виділу з комунального підприємства житлового і комунального господарства Вишгородської міської ради на підставі рішення Вишгородської міської ради від 25 березня року № 8/60.

Підприємство створене з метою організації забезпечення належного рівня та якості робіт (послуг) з благоустрою міста Вишгорода;

виконання комплексу робіт з улаштування (відновлення) покриття доріг  і тротуарів, обладнання пристроями для безпеки руху, озеленення, забезпечення зовнішнього освітлення та зовнішньої реклами, встановлення малих архітектурних форм, здійснення інших заходів, спрямованих на поліпшення інженерно-технічного і санітарного стану території, покращання її естетичного вигляду;

розроблення і здійснення ефективних і комплексних заходів з утримання територій населених пунктів у належному стані, їх санітарного очищення, збереження об’єктів загального користування, а також природних ландшафтів, інших природних комплексів і об’єктів;

організації належного утримання та раціонального використання територій, будівель, інженерних споруд та об’єктів рекреаційного, природоохоронного, оздоровчого, історико-культурного та іншого призначення;

забезпечення схоронності та відновлення зелених насаджень, які знаходяться на обслуговуванні Підприємства.

Директор: Пільгун Валентин Сергійович

Графік роботи: понеділок-п’ятниця з 8:00-17:00

Графік особистого прийому громадян: середа з 9:00-13:00

Адреса: 07300, м. Вишгород, вул. Кургузова, 9-а.

Телефон: (067) 300 24 99

E-mail: kp.bv.vmr@ukr.net

Комунальне підприємство “Вишгородпастранс” Вишгородської міської ради

Комунальне підприємство Вишгородської міської ради «Вишгородпастранс» надає послуги з перевезення пасажирів наземним транспортом міського та приміського сполучення.

Юридична адреса: 07301, Київська область, м. Вишгород, пл. Шевченка, 1

Телефон: +380 50 158 36 37

Графік роботи: з 09.00 до 18.00 год.

Графік прийому: Вівторок з 09.00 до 12.00 год.

Комунальне підприємство “Вишегір” Вишгородської міської ради

Комунальне підприємство Вишгородської міської ради Київської області «Вишегір» (код ЄДРПОУ 36445572) забезпечує виконання заходів щодо належного стану благоустрою території паркової зони на алеї Семена Поташника, у тому числі розташованих на території будівель та споруд.

Директор: Мозговой Сергій Володимирович. 

Контактний телефон: 050 356 01 05

Електронна пошта: vyshegir@gmail.com

«Комунальне підприємство «Вишгородтепломережа» Вишгородської міської ради»

Директор – Таран Олександр Володимирович

(приймальний день: щосереди 14:00-18:00)

Приймальні дні:

Вівторок: 08:00-17:00, Середа: 13:00-19:00

П’ятниця: 08:00-12:00

Обідня перерва: 12:00-12:45

Не приймальні дні:

З 01 по 10 числа місяця включно

Телефони:

Адреса: 07301, м. Вишгород, вул. Кургузова, 3-в

Приймальня: (04596) 5-20-77

У разі виникнення аварійних ситуацій: (04596) 5-26-42

Абонентська група: (04596) 22-120

Електронна адреса: vrkp@ukr.net