Розпорядження міського голови №70 від 17 травня 2019 року / Про дозвіл на проведення заходу «ХІІI Паломництво до Вишгородської Богородиці»
Розглянувши звернення настоятеля Собору Вишгородської Богородиці Київської Архиєпархії УГКЦ, керуючись ст.ст. 38, 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:
- Надати Собору Вишгородської Богородиці Київської Архиєпархії Української Греко-Католицької Церкви дозвіл на проведення заходу «ХІІI Паломництво до Вишгородської Богородиці», який передбачає хресну ходу (за маршрутом: Микільсько-Слобідська,5, вул. Шептицького, пр. Броварський, бульв. Перова, бульв. Ватутіна, Північний міст, Оболонська набережна, вул. Прирічна, вул. Північна, пр. Оболонський, вул. Озерна, вул. Богатирська – дорога Р31- Вишгород) та велопрощу (за маршрутом: метро «Академмістечко», м. Ірпінь, смт.Гостомель, с. Раківка, с. Синяк, с. Демидів, с.Лютіж, с. Старі Петрівці, с. Нові Петрівці – м. Вишгород) 18-19 травня 2019 року.
- Повідомити місцеві засоби масової інформації про проведення заходу «ХІІI Паломництво до Вишгородської Богородиці».
- Повідомити в.о. начальника Вишгородського відділу поліції Головного управління НП в Київській області Бежука Р.М. про проведення заходу «ХІІI Паломництво до Вишгородської Богородиці», який передбачає хресну ходу (за маршрутом: Микільсько-Слобідська,5, вул. Шептицького, пр. Броварський, бульв. Перова, бульв. Ватутіна, Північний міст, Оболонська набережна, вул. Прирічна, вул. Північна, пр. Оболонський, вул. Озерна, вул. Богатирська – дорога Р31- Вишгород) та велопрощу (за маршрутом: метро «Академмістечко», м. Ірпінь, смт.Гостомель, с. Раківка, с. Синяк, с. Демидів, с.Лютіж, с. Старі Петрівці, с. Нові Петрівці – м. Вишгород) 18-19 травня 2019 року для забезпечення правопорядку та безпеки учасників ходи під час руху на проїзній частині.
- Повідомити головного лікаря Вишгородської станції екстреної швидкої допомоги Павленка В.П. про проведення заходу «ХІІI Паломництво до Вишгородської Богородиці», який передбачає хресну ходу (за маршрутом: Микільсько-Слобідська,5, вул. Шептицького, пр. Броварський, бульв. Перова, бульв. Ватутіна, Північний міст, Оболонська набережна, вул. Прирічна, вул. Північна, пр. Оболонський, вул. Озерна, вул. Богатирська – дорога Р31- Вишгород) та велопрощу (за маршрутом: метро «Академмістечко», м. Ірпінь, смт.Гостомель, с. Раківка, с. Синяк, с. Демидів, с.Лютіж, с. Старі Петрівці, с. Нові Петрівці – м. Вишгород) 18-19 травня 2019 року для забезпечення медичного супроводу під час ходи.
- Доручити директору комунального підприємства «Благоустрій-Вишгород» Вишгородської міської ради Пільгуну В.С. вжити додаткові заходи по приведенню місця проведення заходу в належний стан, організувати прибирання та вивіз сміття після проведення масового заходу.
- Заступнику міського голови Свистуну Ігорю Івановичу забезпечити підготовчі заходи щодо проведення «ХІІI Паломництво до Вишгородської Богородиці» (а саме: встановлення біотуалетів, тощо).
- Начальнику фінансово-бухгалтерського відділу Мирієвському І.В. здійснити оплату заходів відповідно до чинного законодавства.
- Відповідальним за дотриманням правопорядку та безпеку учасників ходи:
– протоієрей Тарас Валах (контактний тел.: 097 953 98 82 );
– протоієрей Василь Чудійович (контактний тел.: 098 577 73 31 ).
- Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.
Міський голова О. Момот
