Розпорядження міського голови №47 від 1 квітня 2021 року / Про створення комісії із соціального страхування

Розпорядження міського голови №47 від 1 квітня 2021 року / Про створення комісії із соціального страхування

Керуючись Законом України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування» від 28 грудня 2014 року № 77-VIII (зі змінами), постановою Кабінету Міністрів України «Про заходи щодо запровадження загальнообов’язкового державного соціального страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими народженням та похованням» від 16.05.2001 року № 498, постановою Правління Фонду соціального страхування України «Про затвердження Положення про комісію (уповноваженого) із страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності» від 19.07.2018 року № 13 та у зв’язку з кадровими змінами в апараті виконавчого комітету Вишгородської міської ради:

  1. Делегувати в комісію із соціального страхування від Вишгородської міської ради:

Голова комісії:                                       Наталія Петрівна ВАСИЛЕНКО;

Заступник голови:                                 Вікторія Вікторівна ІВАНЕНКО;

Члени комісії:                                     Оксана Вікторівна СТЕПАНИШИНА ;

                                                                     Лідія Миколаївна МЕЛЬНИЧЕНКО.

  1. Розпорядження міського голови «Про створення комісії із соціального страхування» від 25 квітня 2016 року № 67 – визнати таким, що втратило чинність.

 

Т.в.о. міського голови                                                               Ігор СВИСТУН


Vitalik

Перейти до вмісту