ВИШГОРОД

Офіційний портал міста

Розпорядження міського голови №61 від 5 травня 2021 року / Про скликання чергового засідання виконавчого комітету Вишгородської міської ради VIІІ скликання

Розпорядження міського голови №61 від 5 травня 2021 року / Про скликання чергового засідання виконавчого комітету Вишгородської міської ради VIІІ скликання

Керуючись п. 7 ч. 3 ст. 42 та ч. 2 ст. 52, ст. 53 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», скликати чергове засідання виконавчого комітету Вишгородської міської ради VІІІ скликання:

  1. Призначити чергове засідання виконавчого комітету Вишгородської міської ради 20 травня 2021 року о 1000 у малому залі засідань адмінбудинку, пл. Шевченка, 1 з наступним порядком денним:

1. Про затвердження наказу Адміністрації Державної служби спеціального зв’язку та Захисту інформації України про надання службової житлової площі та видачу ордера.

2. Про виключення житлової площі зі складу службової.

3. Про затвердження протоколу засідання Житлової комісії Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції України про надання службової житлової площі та видачу ордера.

4. Про затвердження рішень житлово-побутової комісії військової частини 3027 щодо внесення змін та постановки на квартоблік.

5. Про виключення з числа службових житлових приміщень.

6. Про дозвіл на укладення договору дарування.

7. Про дозвіл на укладення договору купівлі-продажу.

8. Про затвердження висновку служби у справах дітей та сім’ї Вишгородської міської ради про підтвердження місця проживання дитини *** для його тимчасового виїзду за межі України.

9. Про затвердження висновку служби у справах дітей та сім’ї Вишгородської міської ради про підтвердження місця проживання дитини *** для її тимчасового виїзду за межі України.

10. Про надання статусу дитини-сироти, встановлення опіки та закріплення житла.

11. Про створення комісії щодо розгляду звернень у сфері містобудівної діяльності.

12. Про затвердження проектно-кошторисної документації.

13. Про встановлення режимів роботи об’єктів торгівлі та сфери послуг.

14. Про встановлення пріоритету на заявлене місце розміщення рекламного засобу у м. Вишгороді.

15. Про надання дозволу на розміщення рекламних засобів у м. Вишгороді.

16. Про анулювання дозволу на розміщення рекламного засобу у м. Вишгороді.

17. Про надання попереднього дозволу на збір матеріалів для розміщення пересувних атракціонів.

18. Про демонтаж самовільно встановлених малих архітектурних форм у м. Вишгороді.

19. Про затвердження списку дітей, які зареєстровані через систему електронної реєстрації для вступу до дошкільних навчальних закладів  м. Вишгорода з 01.09.2021 р. станом на 20.05.2021 р.

20. Про затвердження списку дітей, які зареєстровані через систему електронної реєстрації для вступу до дошкільних навчальних закладів м. Вишгорода з 01.09.2022 р. станом на 20.05.2021 р.

21. Про затвердження списку дітей, які зареєстровані через систему електронної реєстрації для вступу до дошкільних навчальних закладів м. Вишгорода з 01.09.2023 р. станом на 20.05.2020 р.

22. Про передачу списків дітей, які зареєстровані через систему електронної реєстрації для вступу до дошкільних навчальних закладів м. Вишгорода на 2021/2022 н.р.

23. Про присвоєння адреси об’єктам нерухомого майна.

24. Про зміну адреси об’єкту нерухомого майна.

25. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Вишгородської міської ради від 19 квітня 2021 року № 165 «Про присвоєння адреси об’єктам нерухомого майна».

26. Про переведення садового будинку у жилий будинок у м. Вишгороді.

27. Про розгляд проекту технічних умов на приєднання до централізованих систем водопостачання та водовідведення в м. Вишгороді.

28. Про погодження внесення змін до технічних умов на приєднання до централізованих систем водопостачання та водовідведення в м. Вишгороді.

29. Про розгляд проекту технічних умов на сумісний підвіс оптичного кабелю зв’язку по опорах мереж зовнішнього освітлення в м. Вишгороді.

30. Про продовження строку дії паспорта прив’язки тимчасової споруди.

31. Про виділення коштів.

  1. Відділу організаційної роботи, внутрішньої політики та забезпечення роботи ради довести до відома членів виконавчого комітету інформацію про проведення чергового засідання виконавчого комітету.
  2. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на керуючого справами виконавчого комітету Василенко Н.П.

 

Міський голова                                                                       Олексій МОМОТ


Vitalik