Розпорядження міського голови №69 від 27 травня 2021 року / Про відзначення Дня медичного працівника

Розпорядження міського голови №69 від 27 травня 2021 року / Про відзначення Дня медичного працівника

З метою відзначення професійного свята працівників галузі охорони здоров’я – Дня медичного працівника, відповідно до Указу Президента України від 03.06.1994 р. №281/94 «Про День медичного працівника», керуючись ст. 42  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

  1. Привітати колективи працівників медичних закладів 18 червня 2021 року з нагоди професійного свята.
  2. Начальнику відділу бухгалтерського обліку, фінансового та господарсько-організаційного забезпечення Мирієвському І.В. здійснити оплату заходів відповідно до чинного законодавства.
  3. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на секретаря міської ради Мельник М.Г.

 

Міський голова                                                                       Олексій МОМОТ


Vitalik

Перейти до вмісту