Розпорядження міського голови №93 від 20 червня 2023 року / Про внесення змін до розпорядження №81 від 02.06.2023
З метою виправлення технічних помилок, керуючись ст.ст. 30, 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», внести зміни до розпорядження № 81 від 02.06.2023 «Про внесення змін в розпорядження № 23 від 06.03.2023 «Про створення тимчасової комісії з метою обстеження та вирішення питання запобігання екологічної катастрофи, що може виникнути в ГО «Ветеран-3»», а саме:
- Преамбулу викласти в наступній редакції: «Розглянувши заяву депутата Вишгородської міської ради VIII скликання Сергія КЛЮСА, керуючись ст. ст. 30, 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».
- У пункті 1 слово «рішення» замінити словом «розпорядження».
- Додаток про склад тимчасової комісії викласти в новій редакції.
- Інші пункти розпорядження № 81 від 02.06.2023 залишити без змін.
- Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника Вишгородського міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради за розподілом обов’язків.
Міський голова Олексій МОМОТ
