Вишгородська ДПІ провела «Круглий стіл» з ФО-підприємцями щодо застосування РРО/ПРРО

На Вишгородщині за участі заступника начальника Вишгородської ДПІ ГУ ДПС у Київській області Наталії Саханди та ФО-підприємцями відбувся «круглий стіл» щодо застосування РРО/ПРРО.
Податківець розповіла присутнім, що застосування РРО/ПРРО є обов’язковим для всіх підприємців ІІ-ІV груп єдиного податку незалежно від виду діяльності та обсягу доходу та для ФО- підприємців на загальній системі оподаткування. Окремо, зауважила, що підприємці І групи єдиного податку звільнені від використання РРО/ПРРО.
Крім того, закцентувала увагу, що з 01.10.2023 року відновлюється застосування штрафних санкцій до порушників у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг.
Залишаємось на зв’язку:
Комунікаційна платформа: kyivobl.ikc@tax.gov.ua
Підписатись на сторінку Фейсбук ГУ ДПС у Київській області:https://www.facebook.com/tax.kyiv.oblast
Приєднатись до офіційного каналу ДПС у Телеграм: t.me/tax_gov_ua
Вишгородська ДПІ
