Розпорядження міського голови №169 від 20 листопада 2023 року / День пам’яті жертв Голодомору
Відповідно Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Указу Президента України від 26 листопада 2021 року №598/2021 «Про заходи у зв’язку з 90-ми роковинами Голодомору 1932-1933 років в Україні – геноциду Українського народу», розпорядження Кабінету Міністрів України від 2 листопада 2022 року «1055-р «Про затвердження плану заходів на 2022-2023 роки у зв’язку з 90-ми роковинами Голодомору 1932-1933 років в Україні – геноциду Українського народу» та з метою гідного вшанування пам’яті жертв голодоморів першої половини ХХ століття в Україні:
- Забезпечити проведення заходу вшанування пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 років в Україні – геноциду Українського народу.
- В.о. директора КП «Благоустрій-Вишгород» Вишгородської міської ради Гаркавій О.Г. вжити додаткові заходи по приведенню території біля пам’ятника жертвам Голодомору 1932-1933 років в належний санітарний стан, організувати прибирання та вивіз сміття після завершення.
- Повідомити начальника Вишгородського районного управління поліції Головного управління Національної поліції України у Київській області Бежука Р.В. про проведення заходу вшанування пам’яті жертв Голодомору1932-1933 років в Україні – геноциду Українського народу 25 листопада 2023 року 10 липня 2021 року з 15:30 год. до 16:15 год. біля пам’ятника жертвам Голодомору 1932-1933 років для забезпечення правопорядку.
- Повідомити місцеві ЗМІ щодо проведення заходу.
- Контроль за виконання даного розпорядження покласти на секретаря міської ради Мельник М.Г.
Міський голова Олексій МОМОТ
