Розпорядження міського голови №47 від 25 квітня 2024 року / Про створення робочої групи з питань формування та виконання Програми інформатизації Вишгородської міської територіальної громади
З метою сприяння соціально-економічному розвитку громади шляхом впровадження сучасних інформаційних технологій в усі сфери життєдіяльності, покращення цифрових компетенцій, подолання кіберзагроз, підвищення ефективності виконання завдань і функцій місцевого самоврядування, ефективного використання бюджетних коштів, відповідно до ст.143 Конституції України, законів України «Про Національну програму інформатизації», «Про Концепцію Національної програми інформатизації», постанов Кабінету Міністрів України від 31.08.1998 № 1352 «Про затвердження Положення про формування та виконання Національної програми інформатизації», від 12.04.2000 № 644 «Про затвердження Порядку формування та виконання регіональної програми і проєкту інформатизації», від 05.08.2020 № 695 «Про затвердження Державної стратегії регіонального розвитку на 2021–2027 роки», керуючись п. 20 ч.4 ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:
- Утворити робочу групу з питань формування та виконання Програми інформатизації Вишгородської міської територіальної громади та затвердити її склад (згідно додатку 1).
- Затвердити Положення про робочу групу з питань формування та виконання Програми інформатизації Вишгородської міської територіальної громади (згідно додатку 2).
- Визначити відповідальною особою за підготовку Програми інформатизації Вишгородської міської територіальної громади Ростислава КИРИЧЕНКА, першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.
- Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження міського голови від 17.02.2022 № 23 «Про створення робочої групи з розробки Стратегії цифрової трансформації Вишгородської міської територіальної громади».
- Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.
Міський голова Олексій МОМОТ
