Розпорядження міського голови №47 від 25 квітня 2024 року / Про створення робочої групи з питань формування та виконання Програми інформатизації Вишгородської міської територіальної громади

Розпорядження міського голови №47 від 25 квітня 2024 року / Про створення робочої групи з питань формування та виконання Програми інформатизації Вишгородської міської територіальної громади

     З метою сприяння соціально-економічному розвитку громади шляхом впровадження сучасних інформаційних технологій в усі сфери життєдіяльності, покращення цифрових компетенцій, подолання кіберзагроз, підвищення ефективності виконання завдань і функцій місцевого самоврядування, ефективного використання бюджетних коштів, відповідно до ст.143 Конституції України, законів України «Про Національну програму інформатизації», «Про Концепцію Національної програми інформатизації», постанов Кабінету Міністрів України від 31.08.1998 № 1352 «Про затвердження Положення про формування та виконання Національної програми інформатизації», від 12.04.2000 № 644 «Про затвердження Порядку формування та виконання регіональної програми і проєкту інформатизації», від 05.08.2020 № 695 «Про затвердження Державної стратегії регіонального розвитку на 2021–2027 роки», керуючись п. 20 ч.4 ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

  1. Утворити робочу групу з питань формування та виконання Програми інформатизації Вишгородської міської територіальної громади та затвердити її склад (згідно додатку 1).
  2. Затвердити Положення про робочу групу з питань формування та виконання Програми інформатизації Вишгородської міської територіальної громади (згідно додатку 2).
  3. Визначити відповідальною особою за підготовку Програми інформатизації Вишгородської міської територіальної громади Ростислава КИРИЧЕНКА, першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.
  4. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження міського голови від 17.02.2022 № 23 «Про створення робочої групи з розробки Стратегії цифрової трансформації Вишгородської міської територіальної громади».
  5. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

 

Міський голова                                                                        Олексій МОМОТ


Vitalik

Перейти до вмісту