Розпорядження міського голови №80 від 26 червня 2024 року / Про нагородження подяками вихованців та тренерів-викладачів ВМ ДЮСШ з водних видів спорту за здобутки на Чемпіонаті України
Керуючись п. 20, ч. 4 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи лист від 24.06.2024 року №55 щодо привітання вихованців ВМ ДЮСША з водних видів спорту за здобутки на Чемпіонаті України серед юніорів з веслування академічного, за високі спортивні досягнення та здобутки на Чемпіонаті України серед юніорів з веслування академічного, який відбувся 13-16.06.2024 року в місті Києві та тренерів-викладачів за сумлінну працю, професіоналізм, вагомий внесок у розвиток дитячо-юнацького спорту, гідну підготовку спортсменів до Чемпіонату України серед юніорів з веслування академічного, нагородити подяками Вишгородської міської ради:
- Сорокіна Єгора – срібного призера в складі вісімки (член збірної України, резервний склад);
- Ільїну Анастасію – бронзового призера в складі четвірки парної (член збірної України, кандидатський склад);
- Луканського Дмитра – бронзового призера, екіпаж двійки розпашної без стернового;
- Невідомського Дмитра – бронзового призера, екіпаж двійки розпашної без стернового;
- Тренера-викладача Дюкарєва Геннадія Васильовича;
- Тренера-викладача Бортнік Ганну Павлівну;
- Тренера-викладача Лукошина Володимира Євгенійовича;
- Тренера-викладача Тимошенка Олександра Олександровича.
Міський голова Олексій МОМОТ
