Розпорядження міського голови №106 від 14 серпня 2024 року / Про заходи з підготовки до організованого початку 2024/2025 навчального року та опалювального періоду в закладах освіти Вишгородської міської ради

Розпорядження міського голови №106 від 14 серпня 2024 року / Про заходи з підготовки до організованого початку 2024/2025 навчального року та опалювального періоду в закладах освіти Вишгородської міської ради

     Відповідно до Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту», «Про дошкільну освіту», «Про позашкільну освіту», «Про охорону дитинства», «Про правовий режим воєнного стану», Указу Президента України від 24 лютого 2022 року № 64/2022 «Про введення військового стану в Україні» та інших нормативно-правових актів, що стосуються правового режиму воєнного стану в Україні, Указів Президента України  від 30 вересня 2019 року № 722 «Про Цілі сталого розвитку України на період до 2030 року», від 25 травня 2020 року № 195 «Про Національну стратегію розбудови безпечного і здорового освітнього середовища у новій українській школі», розпоряджень Кабінету Міністрів України від 13 грудня 2017 року № 903-р «Про затвердження плану заходів на 2017-2029 роки із запровадження Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа», Інструктивно-методичних матеріалів щодо порядку підготовки закладу освіти до нового навчального року та опалювального сезону з питань цивільного захисту, охорони праці та безпеки життєдіяльності у листі Міністерства освіти і науки України від 29.07.2020р. № 1/9-406, листа ДСНС від 14.06.2022 №03-1870/162-2, розпорядження Київської обласної державної адміністрації (Київської обласної військової адміністрації) від 25 червня 2024 року № 769 «Про заходи з підготовки до організованого початку 2024/2025 навчального року в Київській області» та з метою створення в закладах освіти безпечного освітнього середовища і належних умов для організації та проведення освітнього процесу в 2024/2025 навчальному році, зобов’язую:

  1. Створити комісію Вишгородської міської ради з перевірки стану готовності закладів освіти до нового 2024/2025 навчального року та роботи в осінньо-зимовий період (далі – Комісія) та затвердити її склад (додаток 1).
  2. Комісії здійснити перевірку стану готовності закладів освіти до 2024/2025 навчального року та роботи в осінньо-зимовий період з 21 по 22 серпня 2024 року згідно з графіком (додаток 2).
  3. Керівникам закладів освіти Вишгородської міської ради до 21 серпня 2024 року:

3.1. Створити при підпорядкованих закладах робочі комісії з визначення готовності навчальних кабінетів, майстерень, спортивних залів, ігрових та спортивних майданчиків, інших приміщень закладу до 2024-2025 навчального року та роботи в осінньо-зимовий період;

3.2. Оформити акти готовності закладу до 2024/2025 навчального року в 2-х примірниках;

3.3. Оформити акти-дозволи на експлуатацію навчальних кабінетів підвищеної небезпеки;

3.4. Скласти акти обстеження спортивного та ігрового обладнання.

  1. Контроль за виконанням цього розпорядження покладаю на секретаря Вишгородської міської ради Мельник М.Г.

 

Міський голова                                                                        Олексій МОМОТ


Vitalik

Перейти до вмісту