Розпорядження міського голови №81 від 30 квітня 2025 року / Про нагородження подяками спортсменів ФК «Чайка» Вишгород та їх старшого тренера-викладача за здобутки на міжнародному турнірі
Керуючись п. 20 ч. 4 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до Положення про заохочувальні відзнаки Вишгородського міського голови, затвердженого рішенням Вишгородської міської ради від 30.04.2021 року №12/7 (зі змінами), враховуючи лист заступника директора з НТР Валерія Сидорчука від 30.04.2025 року вх. № 02-12/2543 щодо відзначення спортсменів ФК «Чайка» Вишгород та їх старшого тренера-викладача за високі спортивні досягнення, згуртованість, командний дух, гідну спортивну поведінку, популяризацію міста Вишгород за межами України та здобуте третє місце на престижному міжнародному турнірі Football Cup, що проходив на острові Сицилія (Італія) у квітні 2025 року:
- Оголосити подяки Вишгородського міського голови:
- Вихованцю ФК «Чайка» Вишгород БЕЛЕНКУ МАРКУ ОЛЕГОВИЧУ;
- Вихованцю ФК «Чайка» Вишгород ВІННИКУ ГЕРМАНУ АНДРІЙОВИЧУ;
- Вихованцю ФК «Чайка» Вишгород ТАБАЦІ ДАНИЇЛУ ВОЛОДИМИРОВИЧУ;
- Вихованцю ФК «Чайка» Вишгород САВИЦЬКОМУ МАТВІЮ ОЛЕКСІЙОВИЧУ;
- Вихованцю ФК «Чайка» Вишгород ВОРОНІНУ НАЗАРУ ЄВГЕНІЙОВИЧУ;
- Вихованцю ФК «Чайка» Вишгород СОРОЦІ ОЛЕКСАНДРУ АНДРІЙОВИЧУ;
- Вихованцю ФК «Чайка» Вишгород БАРАНОВУ ІЛАЮ АНДРІЙОВИЧУ;
- Вихованцю ФК «Чайка» Вишгород ОМЕЛЬЧЕНКУ ДАНИЇЛУ ЮРІЙОВИЧУ;
- Вихованцю ФК «Чайка» Вишгород ДЕНИСОВУ МИКИТІ ВОЛОДИМИРОВИЧУ;
- Вихованцю ФК «Чайка» Вишгород СТАДНИКУ ЯРОСЛАВУ РОМАНОВИЧУ;
- Вихованцю ФК «Чайка» Вишгород ЗОЗУЛІ ТИМУРУ АНДРІЙОВИЧУ;
- Вихованцю ФК «Чайка» Вишгород ЛЕБЕДЄВУ ЄГОРУ ДЕНИСОВИЧУ;
- Вихованцю ФК «Чайка» Вишгород ОНУЧЕНКУ РОМАНУ ДМИТРОВИЧУ;
- Вихованцю ФК «Чайка» Вишгород ПЕРМІНОВУ МАРКУ ДМИТРОВИЧУ;
- Старшому тренеру – викладачу з футболу ФК «Чайка» Вишгород ОМЕЛЬЧЕНКУ ЮРІЮ ЮРІЙОВИЧУ.
- Соціально-гуманітарному управлінню Вишгородської міської ради забезпечити відділ культури, молоді, спорту, туризму та міжнародних відносин рамками, бланками подяк та подарунковою продукцією для нагородження.
Міський голова Олексій МОМОТ
