Розпорядження міського голови №170 від 17 вересня 2025 року / Про нагородження подякою інспектора сектору превентивної комунікації Вишгородського районного управління поліції ГУНП в Київській області

Розпорядження міського голови №170 від 17 вересня 2025 року / Про нагородження подякою інспектора сектору превентивної комунікації Вишгородського районного управління поліції ГУНП в Київській області

     Керуючись п. 20, ч. 4 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до Положення про заохочувальні відзнаки Вишгородського міського голови, затвердженого рішенням Вишгородської міської ради від 30.09.2021 року №12/7 (зі змінами), враховуючи подання директора Вишгородського міського будинку культури «Енергетик» Вишгородської міської ради Лесі Свистун від 15.09.2025 вх. № 02-12/5548 щодо заохочення за особистий внесок у забезпечення законності на території Вишгородської територіальної громади, проявлену мужність і самовідданість служінню українському народові, високий професіоналізм та з нагоди Дня міста Вишгород:

  1. Оголосити подяку Вишгородського міського голови:

1.1. Інспектору сектору превентивної комунікації Вишгородського районного управління поліції ГУНП в Київській області капітану поліції РУЖИНСЬКОМУ СЕРГІЮ ДМИТРОВИЧУ.

  1. Соціально-гуманітарному управлінню Вишгородської міської ради забезпечити відділ культури, молоді, спорту, туризму та міжнародних відносин рамкою та бланком подяки для нагородження.
  2. Контроль за виконання розпорядження залишаю за собою.

 

Міський голова                                                                        Олексій МОМОТ


Vitalik

Перейти до вмісту