Розпорядження міського голови №171 від 17 вересня 2025 року / Про нагородження подякою українського історика, прозаїка і поета, художника, педагога
Керуючись п. 20, ч. 4 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до Положення про заохочувальні відзнаки Вишгородського міського голови, затвердженого рішенням Вишгородської міської ради від 30.09.2021 року №12/7 (зі змінами), враховуючи подання директора Вишгородського міського будинку культури «Енергетик» Вишгородської міської ради Лесі Свистун від 16.09.2025 вх. № 02-12/5578 щодо заохочення за особистий внесок у розвиток української культури, популяризацію історії Древнього Вишгорода, просвітницьку роботу та з нагоди Дня міста Вишгород:
- Оголосити подяку Вишгородського міського голови:
1.1. ГОРОВОМУ АНАТОЛІЮ ВАСИЛЬОВИЧУ.
- Соціально-гуманітарному управлінню Вишгородської міської ради забезпечити відділ культури, молоді, спорту, туризму та міжнародних відносин рамкою та бланком подяки для нагородження.
- Контроль за виконання розпорядження залишаю за собою.
Міський голова Олексій МОМОТ
