Розпорядження міського голови №171 від 17 вересня 2025 року / Про нагородження подякою українського історика, прозаїка і поета, художника, педагога

Розпорядження міського голови №171 від 17 вересня 2025 року / Про нагородження подякою українського історика, прозаїка і поета, художника, педагога

     Керуючись п. 20, ч. 4 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до Положення про заохочувальні відзнаки Вишгородського міського голови, затвердженого рішенням Вишгородської міської ради від 30.09.2021 року №12/7 (зі змінами), враховуючи подання директора Вишгородського міського будинку культури «Енергетик» Вишгородської міської ради Лесі Свистун від 16.09.2025 вх. № 02-12/5578 щодо заохочення за особистий внесок у розвиток української культури, популяризацію історії Древнього Вишгорода, просвітницьку роботу та з нагоди Дня міста Вишгород:

  1. Оголосити подяку Вишгородського міського голови:

1.1. ГОРОВОМУ АНАТОЛІЮ ВАСИЛЬОВИЧУ.

  1. Соціально-гуманітарному управлінню Вишгородської міської ради забезпечити відділ культури, молоді, спорту, туризму та міжнародних відносин рамкою та бланком подяки для нагородження.
  2. Контроль за виконання розпорядження залишаю за собою.

 

Міський голова                                                                        Олексій МОМОТ


Vitalik

Перейти до вмісту