Розпорядження міського голови №47 від 30 травня 2022 року / Про відновлення освітнього процесу в закладах дошкільної освіти
Керуючись законами України «Про місцеве самоврядування в Україні » «Про правовий режим воєнного стану», Указом Президента України від 24 лютого 2022 року № 64/2022 «Про введення військового стану в Україні», відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 06.03.2022 №1/3371-22, за погодженням Вишгородської районної військової адміністрації (лист № 719/933 від 26.05.2022 року) та з метою належної організації освітньо-виховного процесу у закладах дошкільної освіти Вишгородської міської ради :
- Організувати освітній процес за очною та змішаною формами навчання з 01 червня 2022 року, дотримуючись належних умов для безпечного перебування дітей у закладах дошкільної освіти Вишгородської міської ради(згідно з Додатком 1);
- Соціально-гуманітарному управлінню провести відповідну роз’яснювальну роботу з працівниками закладів дошкільної освіти та з батьками вихованців щодо можливих ризиків та дотримання вимог безпеки учасниками освітнього процесу.
- Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.
Міський голова Олексій МОМОТ
