Розпорядження міського голови №49 від 24 березня 2025 року / Про нагородження подяками працівників КП ВМР «НСБ» з нагоди заснування КП ВМР «НСБ»

Розпорядження міського голови №49 від 24 березня 2025 року / Про нагородження подяками працівників КП ВМР «НСБ» з нагоди заснування КП ВМР «НСБ»

     Керуючись п. 20 ч. 4 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до Положення про заохочувальні відзнаки Вишгородського міського голови, затвердженого рішенням Вишгородської міської ради від 30.04.2021 року №12/7 (зі змінами), враховуючи колективне звернення КП ВМР «НСБ» від 14.03.2025 року вх. № 02-12/1550 щодо відзначення працівників КП ВМР «НСБ» за вагомий внесок в розвиток фізичної культури, молоді та спорту, сумлінну і відповідальну багаторічну працю та з нагоди заснування КП ВМР «НСБ», оголосити подяки Вишгородського міського голови:

  1. Директору КП ВМР «НСБ» ДЕНЕЙКО ГАЛИНІ ВАСИЛІВНІ;
  2. Головному бухгалтеру КП ВМР «НСБ» НЕСІН СВІТЛАНІ ПЕТРІВНІ;
  3. Заступнику директора з фізичної культури КП ВМР «НСБ» СОВЕРШЕННІЙ ОЛЕНІ МИХАЙЛІВНІ;
  4. Сторожу КП ВМР «НСБ» МЕЛЬНИКУ АНДРІЮ ДМИТРОВИЧУ;
  5. Сторожу КП ВМР «НСБ» ПАТЛАЧЕНКУ ВІТАЛІЮ ПЕТРОВИЧУ;
  6. Сторожу КП ВМР «НСБ» КІЛЮШИКУ ПЕТРУ ІВАНОВИЧУ.

 

Міський голова                                                                        Олексій МОМОТ


Vitalik

Перейти до вмісту