Розпорядження міського голови №70 від 17 травня 2019 року / Про дозвіл на проведення заходу «ХІІI Паломництво до Вишгородської Богородиці»

Розпорядження міського голови №70 від 17 травня 2019 року / Про дозвіл на проведення заходу «ХІІI Паломництво до Вишгородської Богородиці»

Розглянувши звернення настоятеля Собору Вишгородської Богородиці Київської Архиєпархії УГКЦ, керуючись ст.ст. 38, 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

  1. Надати Собору Вишгородської Богородиці Київської Архиєпархії Української Греко-Католицької Церкви дозвіл на проведення заходу «ХІІI Паломництво до Вишгородської Богородиці», який передбачає хресну ходу (за маршрутом: Микільсько-Слобідська,5, вул. Шептицького, пр. Броварський, бульв. Перова, бульв. Ватутіна, Північний міст, Оболонська набережна, вул. Прирічна, вул. Північна, пр. Оболонський, вул. Озерна, вул. Богатирська – дорога Р31- Вишгород) та велопрощу (за маршрутом: метро «Академмістечко», м. Ірпінь, смт.Гостомель, с. Раківка, с. Синяк, с. Демидів, с.Лютіж, с. Старі Петрівці, с. Нові Петрівці – м. Вишгород) 18-19 травня 2019 року.
  2. Повідомити місцеві засоби масової інформації про проведення заходу «ХІІI Паломництво до Вишгородської Богородиці».
  3. Повідомити в.о. начальника Вишгородського відділу поліції Головного управління НП в Київській області Бежука Р.М. про проведення заходу «ХІІI Паломництво до Вишгородської Богородиці», який передбачає хресну ходу (за маршрутом: Микільсько-Слобідська,5, вул. Шептицького, пр. Броварський, бульв. Перова, бульв. Ватутіна, Північний міст, Оболонська набережна, вул. Прирічна, вул. Північна, пр. Оболонський, вул. Озерна, вул. Богатирська – дорога Р31- Вишгород) та велопрощу (за маршрутом:  метро «Академмістечко», м. Ірпінь, смт.Гостомель, с. Раківка, с. Синяк, с. Демидів, с.Лютіж, с. Старі Петрівці, с. Нові Петрівці – м. Вишгород) 18-19 травня 2019 року для забезпечення правопорядку та безпеки учасників ходи під час руху на проїзній частині.
  4. Повідомити головного лікаря Вишгородської станції екстреної швидкої допомоги Павленка В.П. про проведення заходу «ХІІI Паломництво до Вишгородської Богородиці», який передбачає  хресну ходу (за маршрутом: Микільсько-Слобідська,5, вул. Шептицького, пр. Броварський, бульв. Перова, бульв. Ватутіна, Північний міст, Оболонська набережна, вул. Прирічна, вул. Північна, пр. Оболонський, вул. Озерна, вул. Богатирська – дорога Р31- Вишгород) та велопрощу (за маршрутом:  метро «Академмістечко», м. Ірпінь, смт.Гостомель, с. Раківка, с. Синяк, с. Демидів, с.Лютіж, с. Старі Петрівці, с. Нові Петрівці – м. Вишгород) 18-19 травня 2019 року для забезпечення медичного супроводу під час ходи.
  5. Доручити директору комунального підприємства «Благоустрій-Вишгород» Вишгородської міської ради Пільгуну В.С. вжити додаткові заходи по приведенню місця проведення заходу в належний стан, організувати прибирання та вивіз сміття після проведення масового заходу.
  6. Заступнику міського голови Свистуну Ігорю Івановичу забезпечити підготовчі заходи щодо проведення «ХІІI Паломництво до Вишгородської Богородиці» (а саме: встановлення біотуалетів, тощо).
  7. Начальнику фінансово-бухгалтерського відділу Мирієвському І.В. здійснити оплату заходів відповідно до чинного законодавства.
  8. Відповідальним за  дотриманням  правопорядку  та  безпеку учасників ходи:

– протоієрей Тарас Валах (контактний тел.: 097 953 98 82 );

– протоієрей Василь Чудійович (контактний тел.: 098 577 73 31 ).

  1. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

 

Міський голова                                                                                     О. Момот


Vitalik

Перейти до вмісту